Sieć Partnerska
Keep Going

Dołącz do nas i ciesz się pakietem benefitów!
Rozwijaj swoją działalność łatwiej niż inni.

Zapisz się!

Wyślij zgłoszenie rejestracyjne.

Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką Prywatności (obowiązek informacyjny RODO), oraz akceptujesz jego postanowienia.

Partnerzy Sieci Keep Going

Dołączając do Keep Going otrzymujesz specjalne warunki na wynajem biur serwisowanych, sal konferencyjnych oraz coworkingów w międzynarodowej sieci MindSpace. Pracuj wygodnie w najwyższym standardzie, w Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Rumunii czy Izraelu. Aby otrzymać preferencyjne warunki w Mindspace, skontaktuj się z biurem Keep Going.

Monitoruj wzmianki o swojej firmie, reaguj szybciej na kryzysy oraz wykorzystaj potencjał pozytywnych komentarzy i artykułów. Z nami otrzymujesz specjalne warunki – dłuższy okres testowy i zniżkę 15%. Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z nami przed otwarciem konta w Brand24.
Twoja strona internetowa przetwarza płatności? Rejestrując się przez Keep Going otrzymasz specjalne, indywidualne warunki!
Wystawiaj wygodnie faktury dla swoich klientów, mając zawsze dostęp do wygodnego narzędzia w chmurze. Z nami otrzymasz 20% rabatu!

Dlaczego warto?

Rozpoczynając biznes musisz negocjować warunki zawieranych umów, jednak niewiele firm zaoferuje Ci na start najkorzystniejsze rozwiązania, które zazwyczaj przeznaczone są dla największych graczy. Z nami dostajesz to od ręki!

Stałe wsparcie doradców
Rozbudowana społeczność
Zniżki na zakupy i leasingi
Tańsze narzędzia dla firm