Chcesz zarejestrować własną spółkę?

Powierz nam wszelkie formalności związane z rejestracją spółki. Mamy w tym duże doświadczenie, dzięki czemu ominiesz błędy, a wszelkie formalności zajmą maksymalnie 24h! Dołącz do Keep Going, a otrzymasz pakiet księgowości, marketing, obsługę prawną, preferencyjny dostęp do biur oraz sieci partnerskiej!

Wybór formy prawnej

Nie wiesz jaka forma prawna będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Skorzystaj z doradztwa naszego specjalisty ds. optymalizacji podatkowej oraz finansów. Razem wypracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie!

Obsługa prawna i rejestracja spółek

Niejasne przepisy wymagające interpretacji, oraz umowy do których konieczna jest znajomość prawa spędza sen z powiek wielu przedsiębiorców. Śpij spokojnie – damy Ci dostęp do najlepszych specjalistów.

Księgowość

Zaoszczędź czas i zwiększ bezpieczeństwo swojego biznesu dzięki wiedzy najlepszych specjalistów. Zoptymalizuj koszty i skup się na trzonowych zadaniach, powierzając nam wszelkie formalności księgowo-finansowe.

Marketing

W czasach ogromnej konkurencji i nasycenia rynku dobry marketing jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Zaplanujemy dla Ciebie strategię i przeprowadzimy wszelkie działania offline i online. Zaufaj doświadczonemu zespołowi!

Szkolenia

Rynek zmienia się w szybkim tempie. Bez rozwoju zostajesz w tyle. Zmiany bywają trudne, ale trudniejsze jest stanie w miejscu, w którym nie jest Ci dobrze. Z nami stale się rozwijasz, zyskujesz nową wiedzę i doświadczenie. Wyprzedzasz konkurencję o kilka kroków!

Sieć partnerska

Dołączając do Keep Going otrzymujesz Keep Coin, którym zapłacisz za dostęp do usług współpracujących z nami marek. Sieć Partnerska to perferencyjne ceny kurierów, specjalne oferty leasingowe, zniżki na usługi i biura – to tylko wierzchołek góry lodowej Twoich korzyści.

Coworkingi i biura serwisowane

Dołączając do Keep Going otrzymujesz zniżki i specjalne warunki dostępowe do biur serwisowanych i coworkingów w całej Polsce. Pracuj wygodnie gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Dostęp do narzędzi

Korzystając z naszych usług otrzymujesz specjalne warunki dostępu do narzędzi online: dysk w chmurze, platformy copywriterskie, systemy monitorowania sieci i darmowy dostęp do autorskiego task managera.

RODO

Dostarczymy Ci wszelkie dokumenty i wzory umów wraz z instrukacjami, abyś przetwarzał/-a dane osobowe zgodnie z w wytycznymi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.

Mentoring

Wspominaliśmy już jak ważny jest rozwój? Z nami masz dostęp do najlepszych specjalistów od prawa, marketingu, księgowości i finansów – bez dodatkowych opłat! Cała przyjemność po naszej stronie 🙂

Sieć partnerska

Dołącz do nas i uzyskaj dostęp do sieci partnerskiej Keep Going! Preferencyjne warunku na wiele usług, dostęp do narzędzi online, szkoleń i wiele więcej. Z nami osiągniesz sukces!

Skontaktuj się z nami!

hello@keep-going.pl

+48 531 244 463