Sieć Partnerska
Keep Going

Dołącz do nas i ciesz się pakietem benefitów!
Rozwijaj swoją działalność łatwiej niż inni.

Zapisz się!

Wyślij zgłoszenie rejestracyjne.

Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką Prywatności (obowiązek informacyjny RODO), oraz akceptujesz jego postanowienia.

Partnerzy Sieci Keep Going

Dołączając do Keep Going otrzymujesz 10% zniżki na zakup komputerów firmy Apple od MacOutlet LTD. Wyposaż swoje biuro w najwydajniejsze i prestiżowe komputery!

Monitoruj wzmianki o swojej firmie, reaguj szybciej na kryzysy oraz wykorzystaj potencjał pozytywnych komentarzy i artykułów. Z nami otrzymujesz specjalne warunki – dłuższy okres testowy i zniżkę 15%. Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z nami przed otwarciem konta w Brand24.
Opóźniające się płatności z faktur zaburzają płynność funkcjonowania Twojego biznesu? Skorzystaj z preferencyjnej stawki na faktoring SMEO – oferta specjalna dla członków Keep Going!
Prowadzisz biznes, w którym nadajesz wiele przesyłek? W ramach naszej sieci otrzymasz preferencyjne warunki i znacznie tańsze usługi kurierskie!
Twoja strona internetowa przetwarza płatności? Rejestrując się przez Keep Going otrzymasz specjalne, indywidualne warunki!
Banki naliczają opłaty, gdy wydajesz pieniądze za granicą lub gdy je tam przesyłasz. Revolut pozwala Ci uniknąć dodatkowych opłat za transfer pieniędzy, dołączając do Revolut poprzez Keep Going otrzymasz kartę bez opłat za wysyłkę i aktywację.
Wystawiaj wygodnie faktury dla swoich klientów, mając zawsze dostęp do wygodnego narzędzia w chmurze. Z nami otrzymasz 20% rabatu!

Dlaczego warto?

Rozpoczynając biznes musisz negocjować warunki zawieranych umów, jednak niewiele firm zaoferuje Ci na start najkorzystniejsze rozwiązania, które zazwyczaj przeznaczone są dla największych graczy. Z nami dostajesz to od ręki!

Stałe wsparcie doradców
Rozbudowana społeczność
Zniżki na zakupy i leasingi
Tańsze narzędzia dla firm