Księgowość

Według raportu PwC potrzebujesz rocznie ponad 16 260 minut, czyli 271 godzin na formalności związane z rozliczeniem samych podatków. Przekazując nam swoje rozliczenia oszczędzasz czas, unikasz błędów i optymalizujesz koszty! Zyskaj czas na działania trzonowe swojego biznesu i zwiększ bezpieczeństwo dzięki wiedzy najlepszych specjalistów! Keep Going!

Terminowość

Wszystkie deklaracje i rozliczenia rozliczamy zgodnie z wymaganymi terminami.

Indywidualne podejscie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając problematykę każdego biznesu. Traktujemy każdego równie poważnie i profesionalnie.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz zgodnie z literą prawa. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od dopowiedzialności cywilnej.

Prostota i elastyczność

Dajemy możliwość przesłania dokumentów mailem lub odbierzemy dokumenty w tradycyjny sposób.

Księga przychodów i rozchodów
Ryczałt
Księgi handlowe
Kadry i płace

Jesteś w dobrych rękach

Obsługa księgowa i rozliczanie podmiotów gospodarczych wymaga stałej aktualizacji wiedzy i szerokiego doświadczenia. Powierzając nam swoją księgowość masz pewność najwyższej jakości. Otrzymasz od nas doradztwo i wsparcie w każdej sprawie. Działamy z pasją, więc chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Cennik usług księgowych

Księga przychodów i rozchodów (KPiR) od 200PLN miesięcznie
 • do 15 faktur - 200 PLN
 • do 25 faktur - 300 PLN
 • do 50 faktur - 400 PLN
 • Powyżej 50 faktur - wycena indywidualna
Sign Up Now
Ryczałt od 200PLN miesięcznie
 • do 15 faktur - 200 PLN
 • do 25 faktur - 300 PLN
 • do 50 faktur - 400 PLN
 • Powyżej 50 faktur - wycena indywidualna
Sign Up Now
Księgi handlowe od 500PLN miesięcznie
 • do 20 faktur - 500 PLN
 • do 50 faktur - 900 PLN
 • do 90 faktur - 1300 PLN
 • powyżej 90 faktur - wycena indywidualna
Sign Up Now

Co otrzymujesz dodatkowo?

Korzystając z usług księgowych otrzymujesz pakiet benefitów!

Doradztwo marketingowe
Doradztwo prawne
Pakiet RODO
Wzory dokumentów i regulaminów
Zniżki na szkolenia
Zniżki do sieci coworkingów
Dostęp do sieci partnerskiej
Dostęp do narzędzi online

Potrzebujesz pomocy z księgowością?

Formularz kontaktowy

Zostaw nam swój numer i/lub email, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich kwestiach księgowych! Kontakt: hello@keep-going.plPorozmawiaj z głównym księgowym!

Biuro rachunkowe i księgowość w Warszawie

Nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 6/12 lok. 775 oraz na Wilanowie ul. Teodorowicza. Prowadzimy zarówno uproszczoną księgowość – książka przychodów i rozchodów (tzw. KPiR), oraz pełną księgowość – księgi rachunkowe / księgi handlowe, a taże ryczałt ewidencjonowany. Zaufaj sprawdzonym specjalistom, oraz dołącz do nas! Skorzystaj z pełnego pakietu usług biura rachunkowego oraz Pakietu benefitów Keep Going. Teraz dostęp do wszystkich specjalistów jest w zasięgu ręki.

W przypadku generowania dużej ilości dokumentów księgowych (sklepy, hurtownie, apteki, drogerie itp.) samodzielnie odbieramy dokumenty w obrębie aglomeracji Warszawskiej (tj. Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Bielany, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer, Wilanów, Wola, Ursynów, Mokotów, Żoliborz, Ochota i Ursus), a także w pobliżu Warszawy: Konstancin Jeziorna, Józefów, Otwock, Karczew, Piaseczno, Michałowice, Piastów, Pruszków, Marki, Ząbki, Józefosław, Ciszyca, Chyliczki. W przypadku mniejszej ilości faktur możliwe jest dostarczanie dokumentów w formie zdalnej, z dowolnego miejsca w Polsce.